Сергієнко Віталій Олександрович

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим від селищного голови Сергієнка В.О.

Шановні мешканці селища!

Вітаю Вас та  Ваші родини з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

Нехай збудеться все задумане, а 2017 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

Бажаємо всім Вам, аби новий рік приніс  мир, спокій, радість і впевненість у завтрашньому дні. Нехай Новий рік принесе достаток і добробут Вашим сім’ям та здійснення найзаповітніших надій та прагнень.

З повагою до Вас та щірими побажаннями

селищний голова Куп'янськ-Вузловської селищної ради

Сергієнко В.О,

Web-адреса: kupuzl-rada.gov.ua/news/id/1627 | Переглядів: 151Дата публікації: 09:08 27.12.2016