Селищний голова

Сергієнко Віталій Олександрович

Привітання з Днем селища
Привітання з Днем селища

Поділитися новиною:

Привітання з Днем селища

Привітання керівництва міста з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України і Днем селища Куп’янськ-Вузловий

Дорогі земляки, гості селища!

         Щиро вітаємо вас з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України і Днем селища Куп’янськ-Вузловий. 

         День народження селища залізничників – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися  назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі селища, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам, пишаємося нашими досягненнями, з гордістю розповідаємо друзям про нього.

         Разом з керівництвом селищної ради міська влада прикладає максимум зусиль для того щоб наше селища розвивалося і процвітало. Усі досягнення, якими багате селище, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження селища, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

         Сучасний Куп’янськ-Вузловий може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя . Разом ми єдина громада, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

         Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаємо всіх з Днем селища. Бажаємо миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

З Днем селища, з Днем народження Тебе – Куп’янськ-Вузловий!

 

З найкращими побажаннями

міський голова                                                              Олег ВОЙТЮК

секретар Куп’янської міської ради                          Володимир ЗАНІК

 

Web-адреса: kupuzl-rada.gov.ua/news/id/868 | Переглядів: 702Дата публікації: 08:30 02.08.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація