Сергієнко Віталій Олександрович

З Днем селища!

З Днем селища!

Привітання селищного голови з Днем селища Куп'янськ-Вузловий

Шановні мої односельчани! З великою повагою до кожного із Вас звертаюся  в цей святковий день.

День народження селища – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей.
    Кожен з нас хоче бачити наше селище  сильними та процвітаючими, а громадян - щасливими і й забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку селища, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше  сьогодення.

Дорогі односельчани! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у його  розвиток та добробут. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок,свій двір, вулицю, все наше селище.

Вітаючи Вас з цим святом  я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє .

Хай квітне наш рідний Куп’янськ-Вузловий!

З Днем народження, рідне селище!

Селищний голова                                 Віталій Сергієнко

Web-адреса: kupuzl-rada.gov.ua/news/id/869 | Переглядів: 235Дата публікації: 09:18 02.08.2016
Подій не заплановано
Декларування доходів